Kontakt

                                       Kontakt

Masz bardzo ważną rzecz mi do powiedzenia to zapraszam na fanpage i tam przez zakładkę "wiadomość" możesz się zemną skontaktować.
Link do fanpage:
https://www.facebook.com/WedkarstwoMazowieckie/?ref=bookmarks


Masz jakąś ofertę?chcesz współpracować?zapraszam do podstrony "Współpraca-Reklama" lub na e-maila rafishsklep@gmail.com gdzie omawiam takie sprawy.Jeśli masz jakieś pytanie związane z wędkarstwem,zapraszam ciebie do mojej grupy fejsbukowej,wystarczy że do niej dołączysz to będziesz mógł zapytać o wszystko związane z wędkarstwem,a odpowiedz dostaniesz ode mnie lub od innego uczestnika grupy:
Link do grupy:
https://www.facebook.com/groups/1679048072341936/RaFish - Rafał Chwedoruk
rafishsklep@gmail.com
18 komentarzy:

 1. Hej Rafish pytanko wybierasz sie na zawody crazy fishermen trophy szczecinek wiem ze to kawał drogi ale z chęcią zobaczył bym twoja relacje z tej imprezy na youtubie

  OdpowiedzUsuń
 2. Rafał jaki kolor gumy na szczupaka? Proszę podpowiedz bo ja mam tylko 10 lat i nie zabardzo wiem jaki kolor a lubię lowic szczupaki. Z góry dziękuję i pozdrawiam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. czy na sklepie pojawi się zestaw np karp lub amur coś w podobie do tego na jesiotra

  OdpowiedzUsuń
 4. Kilka dni temu zamawiałem kilka rzeczy ze sklepu ( w tym kilka waszych przyponów do przetestowania ) zdziwiłem się kiedy zamiast waszych przyponów znalazłem te same przypony lecz wyprodukowane przez znane już od lat firmy. Zdziwienie nie trwało długo bo w środku paczki znalazłem odręcznie napisaną informację o tym, że nie wyrobili się z produkcją przyponów jednocześnie przepraszając i dołączając gratisy. Zamiast ośmiu zamówionych przez siebie różnych przyponów dostałem łącznie 16 przyponów bardzo dobrej jakości od dobrych producentów. Jeżeli dalej będziecie tak obchodzić się z zamówieniami to wróżę wam o wiele większy sukces sklepu niż jest do tej pory. Pozdrawiam z Pomorza i życzę prężnego rozwijania się! Połamania kija dla całej waszej ekipy !

  OdpowiedzUsuń
 5. cześć mam pytanie jaki smak kulek na wiosennego karpia 10kg

  OdpowiedzUsuń
 6. Zamówienie złożone i opłacone ponad tydzień temu, brak towaru do tej pory, zero odzewu że strony sprzedającego ze będzie opóźnienie czy coś w tym stylu, brak kontaktu telefonicznego do sprzedawcy, mało solidna firma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta sama sytuacja. Zamówienie złożone kilka dni temu. Zero potwierdzenia na mailu, co więcej po zalogowaniu na konto sklepu w zakładce "historia zamówień" informacja, że żadne zamówienie nie zostało złożone, ale płatność w banku powiodła się i pieniędzy na koncie brak. Tym bardziej to przykre bo zamówienie złożył syn, nastolatek - zapłacił ze swoich odłożonych pieniędzy. Z właścicielem brak kontaktu. Najwyraźniej p. RaFish - Rafał Chwedoruk to oszust i naciągacz. Nauczka na przyszłość a karma wraca. Anonimie z 10 maja 2023 - może wspólnie złożymy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa? No chyba, że twoja przesyłka finalnie do ciebie dotarła?

   Usuń
  2. U mnie to samo

   Usuń

  3. U mnie to samo

   Usuń
 7. ile zl za całą dobe nad łowiskiem w huszlewie np od 12 do 12 nastepnego dnia

  OdpowiedzUsuń
 8. Można nr telefonu bo nie mogę nigdzie znaleźć

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam. Zamówiłem i zapłaciłem za towar od rafisha. Mija miesiąc ani towaru ani zwrotu kasy. Pachnie mi to oszustwem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja miałem tak że maówiłem różne rzeczy a dostałe takie same np kulki pelety

  OdpowiedzUsuń