piątek, 6 grudnia 2019

Do więzienia za zabicie karpia = chora ideologia


Święta tuż tuż, zatem za chwilę zaczynie się temat „świątecznego karpia”, w zasadzie to już się zaczął.
Za chwilę przeczytacie wpis dotyczący tego jak już małymi kroczkami według mnie jest niszczona nasza pasja, nasze hobby, według mnie - jak tak dalej będzie, to za kilka lat "wędkarstwo" będzie zakazane.


Zapraszam do wpisu:Zatem sprawa dotyczy się tego iż pan Wojciech dostał 3 miesiące więzienia za to że gilotynowął ryby bez ogłuszenia, czyli za zabicie ryby dostał 3 miesiące więzienia.
Według mnie to jest głupota, o tym powinniśmy my wędkarze głośno mówić.
Mimo że jestem promotorem zasady złów i wypuść, mimo że karpia na święta u mnie na stole nie będzie, mimo że co roku od 5 czy 6 lat przeprowadzam akcję której celem jest kupno karpia na rynku i darowanie mu życia, mimo że nigdy nie jadam ryb złowionych przez siebie – to dla mnie ta sprawa to skandal.

Film w którym kupujemy karpia na rynku i darujemy mu wolność:

Jak można karać kogoś za zabicie ryby? To jest śmieszne, czas w końcu aby to sędziowie wydający takie werdykty ponosili konsekwencje i to własnie sędzina wydająca taki wyrok powinna trafić teraz do więzienia.
Ta poprawność polityczna dotycząca zabijania zwierząt jest chora, ludzie obudźcie się, bo za chwilę nie będziemy mogli uprawiać naszej pasji, jeszcze kilka lat i nie będziemy mogli łowić ryb, bo w końcu je kaleczymy, w końcu te ryby się męczą, a niektóre nie przeżywają po kontakcie z wędkarzem mimo ich wypuszczenia.Teraz zaczynają skazywać gościa na więzienie za zabicie ryby, tylko z tego powodu że jej nie ogłuszył, jedynie kogo należałoby ogłuszyć to panią Annę Plaszczyk z fundacji Viva oraz sędzinę która wydała taki wyrok.
Już za zabicie karpia masz więzienie, bo bardziej humanitarne by było ogłuszenie go, za chwilę zakażą nam łowić na robaki, bo w końcu wieszanie w pół żywego robaka na hak jest niehumanitarne i robak się męczy wisząc na haku, tak za chwilę my wędkarze będziemy sądzeni za niehumanitarne męczenie ryb.

Z tym trzeba coś zrobić, bo małymi kroczkami niszczą nasze hobby.
Nieświadomie krok po kroku i za 10 lat już nie będziemy  mogli łowić ryb.
Sam wiele razy w filmach wspominałem wam, że unikam mięsa, że staram się nie jeść mięsa, ale nigdy nikomu czegoś takiego nie narzucałem, mimo że sam mięsa bardzo mało konsumuje – tak jestem przeciwny durnej ideologii w której to za zabicie zwierzęcia idziemy do więzienia, a policjant który zabił niedawno człowieka w Koninie z premedytacją do więzienia nie pójdzie, bo rządzą układy i układziki.Chory nosens, politycy, policjanci, urzędnicy za zabicie człowieka dostają mniejsze wyroki niż zwykły kowalski za zabicie ryby, za to że jej nie ogłuszył, tylko zabił, toż tym durnym tokiem rozumowania zaraz zabraknie miejsca w więzieniach, bo nie oszukujmy się prawie każdy z nas kiedyś zabił rybę bez ogłuszania jej.
Ryba nie ma duszy jak człowiek, od setek lat ludzie zabijali zwierzęta w celu ich konsumpcji i nigdy nie było problemu, dopiero teraz nastają chore czasy.
Dodam tu jeszcze swój przykład jak to na fanpage wrzuciłem fotkę w której widniały martwe małe kurczaki i nagle stado debili się zleciało i zaczęło mnie hejtować, wyzywać, zarzucać że zabijam kurczaki po to aby mieć wyświetlenia, tylko że żadnej z tych debili nie spróbował się doinformować tego w jaki sposób ja pozyskałem te kurczaki, a pozyskałem je z kurników.
Dorywczo pracuję przy kurach, co miesiąc przyjeżdżają tiry z małymi kurczakami, a my je wraz z ekipą wnosimy z tira do kurnika i już za nim te kurczaki do nas dojadą to kilkadziesiąt sztuk już jest martwych przed tym jak do nas dojadą, zatem ja sobie te martwe wziąłem na ryby i tyle.
Niektórzy mają tak zmanipulowane, wyprane mózgi że czepiają się kogoś, bo ten wziął z kurnika martwego kurczak który już wczesniej zdechł i na niego sobie łowi – a jak już ta osoba konsumuje kebaba z kurczaka to problemu nie ma – to jest chore i tyle w temacie.
Wracając do karpi i ryb, w artykule na stronie tvn24 mamy napisane”
„na wysoce szkodliwy czyn społeczny” – wysokim szkodliwym czynem społecznym w tym przypadku byłoby utrzymywanie w więzieniu za nasze pieniądze gościa który zabił karpia – to jest wysoce szkodliwy czyn społeczny.
Rok więzienia powinna dostać pani Katarzyna Topczewska za zakładanie niepotrzebnych spraw sądowych za nieswoje pieniądze, może ta pani by zmądrzała po tym roku w więzieniu, bo jak widać emanuje owa pani głupotą na potęgę.
A wy widzowie uważajcie nad wodą, przed założeniem robaka na haczyk, najpierw go ogłuszcie, bo jak pani Katarzyna spotka was nad wodą – to macie pewną sprawę sądową.
Dalej mamy coś takiego napisanego:
Wy myślicie że całe społeczeństwo wie jak „prawidłowo uśmiercać karpia” – chyba śmieszni jesteście.
Czyli na żywca też nie możemy łowić? Bo pani Dorota Wojtkowiak – Mielicka jest od tego aby narzucać komuś jak ten ktoś ma uśmiercać ryby?
Ehh jak widac kobiety nie nadają się do biurokracji – czego dowodem jest ta sprawa i ten wpis.
Następnie:
Szczególnym okrucieństwem jest posyłać kogoś do więzienia za zabicie ryby, okrucieństwem jest pobyt w więzieniu ojca dzieci za „głupią rybę” – to jest okrucieństwo.
Czytając ten wpis mam wrażenie że dwie osoby powinny wylądować w „Pierdlu” to pani mecenas Topczewska za bezpodstawne czepianie się obywateli, donosicielstwo i promowanie chorej ideologi, oraz pani która wydała ten wyrok również powinna ponieść karę, bo to niedorzeczne aby Polsce sądownictwo było na tak niskim poziomie i wydawało tak durne,śmieszne i niedorzeczne wyroki.
W Niemczech na niektórych wodach mamy nakazy zabierania, zabijania ryb – a u nas wsadza się do więzienia osobę które zabiła swoją rybę, za co? Za to że jej nie ogłuszyła.

No to jak ichtiolog wyda wyrok z którego wyniknie iż karpie posiadają układ nerwowy pozwalający na odczuwanie bólu, to wędkarstwo będzie musiało być zakazane według Polskiego prawa i dwóch głupich kobiet które uczestniczą w tej sprawie.
Dajcie znać jakie jest wasze zdanie w tym temacie.

6 komentarzy:

 1. masakra ja sie boje na żywca lowic

  OdpowiedzUsuń
 2. To teraz jak łowie np na metoda feeder to mam się bać tego gdzie stoje? Nie o takie ryby walczyliśmy

  OdpowiedzUsuń
 3. nie wiem co ta baba chce osiągnąć zakazaniem wędkarstwa

  OdpowiedzUsuń
 4. Zabrania się łowić ryby w ustalonych dla nich okresach ochronnych i oznakowanych miejscach ochronnych, takich jak tarliska, krześliska, zimowiska, mateczniki. Zabrania się połowu ryb w obrębach ochronnych i hodowlanych. 3.3. Wędkarz ma obowiązek przestrzegać limitów dziennych oraz miesięcznych połowów ryb.

  OdpowiedzUsuń
 5. gosciu, ty jakis kurwa odklejony jestes. ciebie powinno sie ogluszyc palka

  OdpowiedzUsuń